W momencie, gdy na…

W momencie, gdy na kontynencie amerykańskim postawił nogę biały chad, każda Indianka za cenę honoru postawiła sobie popuszczenie mu szpary.
Nawet indianski chad Kocoum, narzeczony Pocahontas, nie mógł konkurować z świeżością jaką dostarcza zagraniczny pisior..
Kocoum jest wojownikiem i indiańskim patriotą, doskonale zdaje sobie sprawę czym zakończy się biała kolonizacja czego nie dostrzega propacyfistyczna Pocahontas zarzucając mu stulejarstwo i rasizm (albo dostrzega ale celowo chce mieć więcej białych chadów do dupczenia).
Wkurzony Kocoum chce zabić białego chada, ale sam zostaje zabity.
Czy Pocahontas martwi się tym że jeden z najlepszych wojowników jej plemienia zostaje zabity?
Nie, ma gdzieś swoje plemię i jego przyszłość, pewnie cieszy się że ktoś zdjął z niej odpowiedzialność i nareszcie może skakać po chadzie bez żadnych konsekwencji.
Szef plemienia jest na początku wkurzony, że przez swędzenie piczy stracił najlepszego wojownika i chce wypowiedzieć wojnę białym kolonistom, ale Pocahontas swoją pacyfistyczną, lewacką gadką przekonuje go że należy żyć w zgodzie i wąchać kwiatki. Stary cuck się zgadza, a resztę historii znamy (rezerwaty indiańskie, Szlak Łez itp)

Czy można Pocahontas porównać do typowej polki z XXI wieku? Nie bardzo, Pocahontas nadal dupczyła się z chadem, polka wydupczy nawet zakolaka z krzywą mordą i 170cm, byleby był z innego kraju.

#p0lka #przegryw #wygryw #spierdolenie #stulejacontent #disney #pocahontas #film #kino #heheszki #pasta #logikarozowychpaskow #blackpill