Według aktora Jean-Claude…

Według aktora Jean-Claude Brialy kiedy Alain Delon przybył do Paryża zupełnie nieznany, zahipnotyzował wszystkich swoją urodą. „Kiedy młody Alain wchodził do barów i restauracji żony, mężowie, młode dziewczyny, babcie, psy wszyscy byli w szoku” mówił w wywiadzie przed śmiercią Brialy i wspominał że nigdy później nie spotkał się z takim zjawiskiem.
Według właściciela słynnej restauracji w Paryżu, kiedy po służbie w marynarce wojennej Alain przyjechał do miasta wszystkie kobiety z dzielnicy dosłownie rzucały się na niego. Zaczął się spotykać z Brigitte Auber(sławną wówczas francuską aktorką) zanim zaczął grać i sam został aktorem. W tym czasie wykonywał różne dorywcze prace, był między innymi tragarzem w hotelu czy kelnerem, ale nie przeszkadzało mu to spotykać się z czołową gwiazdą kina i to podobna ona była w tym związku bardziej zazdrosna o niego.
Delon zaprzyjaźnił się z przywódcą korsykańskiej mafii w Paryżu, który przedstawił go głównemu „bossowi” w Marsylii, a później traktował jak własnego syna. Francuski scenarzysta Pascal Jardin powiedział że Alain był jedynym mężczyzną który sprawił, że chciał zostać kobietą, aby lepiej go poznać. Włoski reżyser Luchino Visconti wielokrotnie powtarzał, że Delon był jego muzą i „pięknem samym w sobie”. Podobno Luchino grał na pianinie do snu Delonowi kiedy kręcili film „Rocco i jego bracia”.
#blackpill #film #ladnypan #francja #chad #redpill #ciekawostki #wygrywa